Karınca ilaçlama servisi ile evlerinizde ve iş yerlerinizde sıklıkla görülen canlılardan kurtulmak artık çok kolay. Karıncalar, Ülkemizde ve dünyanın bir çok farklı noktasında bulunan, çok ufak yapılı ve dünyanın en çalışkan canlılarıdır.Bir karıncanın ortalama boyu 1 ile 4 mm arasında değişmektedir.

Yurt içinde en çok ilaçlama uygulaması yapılan karıncaları yok etmek için bu haşere türünü çok iyi bilmek gereklidir.Karıncalar vücut yapısı olarak 3 farklı bölümden oluşmaktadır.Bu bölümler başı , meme ve rahim şeklindedir. Karınca türlerinin kendilerine has özellikleri vardır.

Farklı farklı renkte görebileceğiniz karıncaların kimyasal mücadeleye en dayanıklı olarak görebileceğiniz türü kırmızı renkte olanlardır. Genellikle ev içlerinde mutfak dolaplarında, dış mekanlara kadar her bir noktada yaşayabilecek olan karıncalar ile mücadele sıvı ilaçlama yapılması şarttır. Karıncaların bulundukları alan ciddi bir sıvı ilaçlama yapılması gereklidir.

Dünyanın en kalabalık hayatını sürdüren canlıları olan karıncalar, çok çalışkandır ve günün 20 saatten fazlasını çalışarak geçirirler. Karıncalar yiyecek bulduklarında birbirlerine bilgi vererek, toplu halde yiyecekleri yuvalarına taşırlar. Bu anlamda harika bir yardımlaşma örneği gösterirler.

Gelen Aramalar:

karınca korunmak için neler yapılır
evde karınca ne anlama gelir
karıncadan korunma
karınca evden nasıl yok edilir
evden karıncalar nasıl yok edilir
evde karınca olması ne anlama gelir
mutfakta uçan karıncalar nasıl yok olur
karıncalardan korunma
evi karıncadan koruma
karıncalar ne ile ölür

Haşere İlaçlama © Her Hakkı Saklıdır.2018

Temiz Bir Yaşam Alanı İçin>> Haşere İlaçlama

islami sohbet