Koyu veya Açık kahverengi olan Kalorifer böcekleri ilaçlaması Hamam böcekleri ilaçlaması ile aynı yöntemler uygulanmaktadır.Bu ilaçlama yöntemlerinde Kalorifer böceklerinin yoğunluklarına göre Sıvı veya Jel ilaçlama yöntemleri kullanılır.Hemen hemen 11 ile 14 mm boyutlarında olan Kalorifer böceği çok hızlı üreyen ve hareket eden haşere türlerdir. Yavruladığı her bir kapsülden 35-40 adet yumurta bulunur.Yumurtalarını sırtlarında taşıyarak gittikleri her yere götürür. Kalorifer böceğinin yumurtaları 18 gün sonra açılır ve yavrular yumurtalardan çıkar.

Kalorifer böceği ilaçlama hakkında geniş ve kapsamlı bilgi alabilmek için hiç çekinmeden çağrı merkezini arayabilirler. Her gün yüzlerce firma ve şahsa hizmet sunan garantili ve kaliteli şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

12 ay boyunca Kalorifer böceği bulundukları bölgedeki her şeyi yiyebilirler.Bir çok hastalığı evimizde kadar getiren tehlikeli bir böcek türüdür.Kalorifer böceklerinin evlerimizde ilk yerleşecekleri yerler mutfaklarımızdır. Karanlığı seven bu böcek türü geceleri beslenmek için yuvalarından çıkarken gündüzleri ise Mutfak çekmecelerinizde saklanırlar.Kazan dairesi, depo ve bodrum gibi alanlar yoğun olarak görüldükleri yerlerdir. Kalorifer böceği gıda zehirlenmeleri, verem, hepatit, mantar hastalıkları gibi çeşitli hastalıkların mikroplarını taşır ve bulaştırır.

Gelen Aramalar:

Haşere İlaçlama © Her Hakkı Saklıdır.2018

Temiz Bir Yaşam Alanı İçin>> Haşere İlaçlama

islami sohbet