Güvelerden kurtulmak için en hızlı ve en etkili yollar arasında fumigasyon ve sıvı ilaçlama yöntemi gelmektedir.Sıvı ilaçlama püskürtme yöntemi ile yapılsa da hazırlanacak ilacın mutlaka güveler için yapılması çok önemlidir. Havada uçuşan genel olarak tahıllarımızda ve evlerimizde bulunan bu böcek türü ile mücadele etmek kolay değildir.

Boy olarak küçük olan güveler bir çok fumigasyon yöntemine dayanıklıdır ve yapılacak ilaçlama’da doğru bir ilaç hazırlanmamış ise o an güvelerin öldüğü görseniz de doğru yerde ve yuvasında yapılmadığı süre boyunca güvelerden tam anlamıyla kurtulmanız mümkündür değildir.

Güveleri yok etmek için bireysel olarak alabileceğiniz yöntemlerde mevcuttur.Bunlar arasında evlerimizde güvelerin oluşmasında rol oynaya en öneli unsurlardan biri olan güve kaçırıcı naftalin benzeri ürünler kullanılmış ise güvelerin oluşması için gerekli ortam sağlanmadığı için güve üremesi gibi bir durum pek görülmez ancak güve üreme hali yaşanan mekanlar için mekanın özelliğine ve içerideki ürünlerin türüne göre ya güve ilaçlama modeli yada güve fumigasyonu yapılarak ortamdaki güvelerin yok edilmesi sağlanır.

Güve ilaçlama olarak güve ile mücadele konusunda hem gerekli ilaçların hazırlanması konusunda hemde tecrübeli personel konusunda oldukça çok tecrübemiz bulunmaktadır.Eğer evlerinizde bulunan güvelerin üreme biçimleri durdurulmazsa güveler çok hızlı çoğaldığında dolayı bir süre sonra evinizi veya iş yerinizin her bir noktasında güve olduğunu göreceksiniz.

Gelen Aramalar:

güve nasıl yok edilir
tahta güvesi
tahta güvesi nasıl yok edilir
evdeki güvelerden nasıl kurtulurum
yhs-0001
evde güve nasıl yok edilir
karımcayla arı
mutfaktaki güvelerden nasıl kurtulurum
güveyi nasıl yok ederiz
evdeki güveden nasıl kurtuluruz

Haşere İlaçlama © Her Hakkı Saklıdır.2018

Temiz Bir Yaşam Alanı İçin>> Haşere İlaçlama

islami sohbet